Intersport Erä-UrheiluJoensuun kaupunkiPunamustaCCMKarjalainenPKOPKSRöschTerveystaloKoffAutotalo HartikainenHonkarakenneMercedes-BenzNoPain
Joensuun Kiekko-Pojat | Edustus

NOPAIN SPORTSWEAR KIEKKO-POIKIEN PÄÄYHTEISTYÖKUMPPANIKSI!

Dataline

NOPAIN SPORTSWEAR KIEKKO-POIKIEN PÄÄYHTEISTYÖKUMPPANIKSI

Kiekko-Pojat ja NoPain Sportswear ovat sopineet uudesta pääyhteistyösopimuksesta kausille 2022-2024.

Sopimuksen myötä NoPain ja Kiekko-Pojat lanseeravat yhteisen premium treenivaatemalliston kaikille miehille ja naisille.

- Hieno juttu aloittaa tämä yhteistyö paikallisen laadukkaan toimijan kanssa ja tehdä taas jotain uutta. Meiltä on kysytty paljon Kiekko-Poikien treenivaatteita ja nyt niitä saa ostettua, kertoo seuran manageri Jaakko Lipponen.

- Odotamme innolla yhteistyötä Joensuun Kiekko-Poikien kanssa. Meistä on upeaa olla kehittämässä sekä tukemassa juuri paikallisen seuran toimintaa kohden heidän huikeaa päätavoitetta, kohden SM-liigaa. Me satsaamme juuri sellaiseen seuraan sekä ihmisiin seuran takana joilla on vilpitön usko itseen ja omaan tekemiseen. Ehkäpä tämä eniten yhdistää Kiekko-Poikia sekä meitä , kommentoi NoPain Sportswear Ltd. hallituksen puheenjohtaja Jaani Holma.

Pääset ostamaan NoPain Sportswear X Joensuun Kiekko-Pojat collection vaatteita alla olevasta osoitteesta.

https://nopain.fi/joensuunkiekkopojat/